ONLINE TLAČ Kontakt a otváracie hodiny
0
Ahoj,

či už si sa sem preklikol náhodou, zo zvedavosti alebo chceš len zistiť meno tej peknej brigádničky, ktorá ti dnes viazala bakalárku, sme radi, že si tu a že sa ti môžeme aspoň v krátkosti predstaviť. Keď sme v roku 2008 ako študenti otvárali malé copycentrum na jednom z bratislavských internátov, ešte sme netušili, že o pár rokov sa náš tím rozrastie na desiatky zamestnancov, obslúžime tisícky spokojných zákazníkov a dokážeme vybaviť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov.

Od samého začiatku bol náš koncept postavený na rýchlom a kvalitnom poskytovaní služieb za študentské ceny. Taktiež si si určite všimol, že na rozdiel od väčšiny ostatných webových stránok, ti na tej našej tykáme. Je to preto, lebo našim zámerom je mať so svojimi zákazníkmi bližší, možno až priateľský vzťah. A preto sa aj v našich predajniach riadime heslom „keď sa cítiš taký mladý ako my, tak nám kľudne tykaj.“ Veď ten brigádnik, ktorý ti ráno tlačil ťaháky, je možno tvoj spolužiak alebo sused z intráku. A je úplne jedno, či si študent alebo biznisman. Ale samozrejme, ak si potrebuješ udržať isté „zákaznícke dekórum“ a ostať pri vykaní, budeme to rešpektovať.

A práve ústretovosť, ochota pomôcť či poradiť ako aj individuálna cenová politika je to, čo ti chceme ponúknuť ako „bonus k našim službám“. V prípade, že rýchlosť, spoľahlivosť a kvalita tlače je práve to, čo ti pomôže uľahčiť tvoju prácu, veľmi radi ti s tým pomôžeme a nadviažeme určite úspešnú spoluprácu.