Otváracie hodiny a kontakt na všetky naše predajne nájdeš TU.

Svadobné produky

Svadba je jedným z najčarovnejších dní väčšiny ľudí, no jej organizácia vie dať poriadne zabrať. Budeme preto radi, ak prípravu svadobných produktov zveríš do našich rúk.

 SVADOBNÉ OZNÁMENIA

Svadobné oznámenia budú pamiatkou na tvoj výnimočný deň nielen pre teba, ale aj pre tvojich blízkych, ktorí budú vždy pri pohľade na vaše oznámenie spomínať na túto radostnú udalosť. Je už na tebe či stavíš na humor alebo preferuješ romantické oznámenia, radi pomôžeme splniť tajné priania každého zákazníka. Stačí si určiť rozmer a vybrať si zo širokej škály kvalitných papierov a o zvyšok sa už postaráme my.

POZVÁNKY K SVADOBNÉMU STOLU

Pre tých najbližších nezabudni spolu so svadobným oznámením poslať aj pozvanie k svadobnému stolu. Fantázii sa medze nekladú, preto môžeš experimentovať s grafickým návrhom aj s veľkosťou pozvánky.

 MENOVKY NA STÔL

Zasadací poriadok je na svadbe veľmi dôležitý, preto nezabudni ani na tlač menoviek. Môžeš si ich nechať vytlačiť priamo s menami hostí no ak si želáš mená dopisovať ručne, vieme ti vytlačiť aj čisté menovky.

ETIKETY NA FĽAŠE

Svadba je veľkou udalosťou, a preto netreba zabúdať na detaily. Nálepky s vašimi menami dodajú fľašiam na stole elegantnejší vzhľad. Štandardne sa tlačia  v univerzálnych rozmeroch (80x100mm) na kvalitné samolepiace vinylové etikety, no v prípade potreby ti ich vytlačíme na akýkoľvek formát.

 

 

Štandardná doba vyhotovenia všetkých svadobných produktov je do 24 hodín od doručenia resp. schválenia grafického návrhu. Hotovú objednávku si môžeš vyzdvihnúť v ktorejkoľvek z našich predajní, prípadne môžeš požiadať o zaslanie kuriérom.

 

 Týmto sa samozrejme naša ponuka svadobných produktov nekončí. Pokiaľ máš akékoľvek iné požiadavky (napr. tlač svadobného menu, ŠPZ na auto) rozklikni formulár „iné tlačoviny“, napíš nám čo ďalšie by sa ti na tvoj deň D hodilo a my sa ti v krátkom čase ozveme.